محل تبلیغات شما

وقتی من جوان تر بودم و باید برای شب بیرون رفتن آماده می‌شدم، حداکثرنیم ساعت طول می‌کشید تا خودم را از آقای ژولیده به آقایخیلی خوش‌تیپ تبدیل کنم. همه چیز شامل یک دوش سریع و اصلاح، کمی افترشیو،یک اسپری دئودورانت، یک شانه سریع به موها همراه با کمی واکس مو می‌شد و به اینترتیب من حاضر بودم.

داشتن همان نیم ساعت برای استفاده از حمام، سخت ترین بخش روش سادهآماده شدن من بود چون خواهرم، سه ساعت آنجا بود تا خودش را برای شب بیرون رفتنآماده کند: تیغ زدن، ابرو برداشتن، پوش دادن مو، صاف کردن موها و هر چیز دیگری کهن برای آراستن خودشان انجام می‌دهند. البته بعد از آن، او یک تا دو ساعت هم دراتاقش برای انتخاب لباس و هماهنگ کردن زیورآلات با آنها صرف می‌کرد.

آن وقت ها، ن خیلی بیشتر از مردان به ظاهر خود می‌بالیدند. اماامروزه، از یک مرد انتظار می‌رود که آراستگی برایش یک موضوعثانویه نباشد.

اگر در مورد آراستگی با زمانه پیش نرفته‌اید، ادامه مطلب را بخوانید تاببینید احتمالا در چه موردی بی ‌توجهی کرده‌اید.

اسم های پرطرفدار انگلیسی

مدیتیشن چه تاثیری بر سلامتی دارد

11 نباید ضروری در طراحی وبسایت

یک ,ساعت ,ن ,موها ,شب ,کمی ,بیرون رفتن ,رفتن آماده ,نیم ساعت ,شب بیرون ,برای شب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت تک مانگا طبیعت دزفول ✨ AraM ✨ عشق اباعبدالله CnAutotool Engineering . autoour شاهین بلاگ shahin blag headschoolfdetu