محل تبلیغات شما

اگر شما مثل من باشید، احتمالا محصولات زیبایی را بر اساس اینکه ظاهرشان چقدر برایتان جذاب باشد، انتخاب می‌کنید؛ یا اینکه شاید آنها را بر اساس بوی شان و یا در صورتی که افراد سرشناس آن را تبلیغ کرده‌ باشند، برمی‌دارید.

وقتی با کتاب گیلیان دی برخورد کردم به نام در رژ لب شما سرب وجود دارد: سموم در محصولات مراقبت از بدن و چگونه از آنها اجتناب کنیم، متوجه شدم که وقتش رسیده که نسبت به محصولاتی که به خانه‌ام می‌برم هوشیارتر باشم. حالا، وقتی به لبهای رژلبی‌ام در آینه نگاه می‌کنم، می اندیشم که آیا بدنم را با سرب تغذیه می‌کنم یا ناخنهای ارغوانی‌ام در طی 20 سال باعث می‌شوند سرطان بگیرم. کسی نمی‌داند، اما همچنان بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنیم. کمی تحقیق قبل از خرید و صرف چند دقیقه زمان بیشتر در فروشگاه برای کنترل مواد اولیه ممکن است مفید باشد.

اسم های پرطرفدار انگلیسی

مدیتیشن چه تاثیری بر سلامتی دارد

11 نباید ضروری در طراحی وبسایت

اینکه ,سرب ,اساس ,مواد ,محصولات ,باعث ,را بر ,بر اساس ,یا ناخنهای ,ناخنهای ارغوانی‌ام ,ارغوانی‌ام در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

weiraiwealthbar کلبه ی حکایت ها Rosemary's receptions plunrepdyfe امنیت خودرو داستان های قرآن عـنــکــــــــــــــبــوتـــــ لینکستان آنیکال داس موزیک دانلود آهنگ جدید مسایل زناشویی و جنسی